تاریخ امروز:1400-06-28

ممنوعیت‌های کرونایی در مازندران برقرار است

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ هادی عبادی اظهار داشت: ممنوعیت‌های کرونایی همچنان در محورهای استان مازندران برقرار است و ۶ مبادی ورودی استان شامل هراز، سوادکوه، کندوان، رامسر، گلوگاه و کیاسر – سمنان به‌صورت جدی با حضور مأموران پلیس راه و دوربین‌ها کنترل می‌شود.

سرپرست پلیس راه مازندران تاکید کرد: با توجه به وضعیت قرمز و آمار روز افزون بیماران کرونایی در استان، مسافران و گردشگران به هیچ عنوان؛ مازندران را مقصد سفر انتخاب نکنند چرا که هم برگشت داده می‌شوند و هم جریمه خواهند شد.

سرهنگ عبادی از هم استانی‌ها هم خواست از سفر کردن به دیگر نقاط کشور و همچنین رفتن به مناطق ییلاقی تا عادی شدن وضعیت کرونایی خودداری کنند.

سرپرست پلیس راه مازندران تصریح کرد: یکهزار و ۱۹۹ دستگاه خودرو شبانه روز گذشته در جاده‌ها ورودی استان اعمال قانون و یکهزار و ۶۵ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شدند.

سرهنگ عبادی تاکید کرد: ورود و خروج از شهرهای قرمز یک میلیون تومان و ورود و خروج از شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه دارد.

سرپرست پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۶۵ هزار و ۷۴۵ دستگاه خودرو در مبادی ورودی استان اعمال قانون شدند و ۳۰ هزار و ۵۱۵ دستگاه خودرو به شهرهایشان بازگشت داده شدند.

وی با اشاره به بارش باران در برخی از جاده‌های استان گفت: بر اساس اعلام هواشناسی، با بارش باران، احتمال جاری شدن روان آب و ریزش سنگ از کوه وجود دارد بنابراین رانندگان از سفر به جاده‌ها پرهیز کنند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است