امین، امانت‌دار وقت شما...1402-09-14
اشتراک گذاری:

اغتشاشات اخیر ناشی از درماندگی دشمن است

به گزارش ایرنا، آیت الله محمد باقر محمدی لائینی در نماز عبادی-سیاسی جمعه ساری با اشاره به ناتوانی دشمنان در مقابله با آرمان های انقلاب اسلامی افزود: امروز دشمن با ناتوان دیدن خود در ابعاد معرفتی و بصیرتی، به بعد سیاسی نظام اسلامی متمرکز شده است تا با حمله به مبانی سیاسی توطئه خود برای به زانو درآوردن نظام عملی کند. 

وی به سخنرانی اخیر رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: معظم له در سخنان خود بر مقاومت تاکید داشتند که مبتنی بر این بود که امروز دشمن با تمامی ابزارها و انواع فتنه سعی در ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی دارد. 

رییس جمهور چهره واقعی قدرت سخن و دیپلماسی را در سازمان ملل به نمایش گذاشت

نماینده ولی فقیه در مازندران به سخنرانی اخیر رئیس جمهور در هفتاد و هفتمین مجمع سالانه سازمان ملل متحد اشاره و سخنان آیت الله رئیسی را جلوه ای واضح از دیپلماسی قدرت دانست و افزود: آنچه رئیس جمهور در صحن علنی سازمان ملل به نمایش گذاشت چهره واقعی از قدرت سخن و دیپلماسی کلمه بود که ادا شد. 

آیت الله محمدی لائینی همچنین قله رفیع این سخنرانی را بالا بردن تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قلب سرزمین دشمن عنوان و اظهارکرد: امروز باید گفت که ما در اوج عزت و قدرت قرار داریم و این قدرت را از خون شهدا و اندیشه امام(ره) نشات می گیرد.

وی ادامه داد: امروز توسل به ولایت فقیه و سید شهدا باعث شد تا نظام جمهوری اسلامی و مسئولان فراتر از هر مرز و منطقه ای ندای آزادی ، استقلال و عزت را سر بدهند. 

امام جمعه ساری در بخش دیگری از سخنانش بر وقایع اخیر اشاره کرد و گفت: این اتفاقات نیز بهانه ای دیگر برای دشمن جهت عرض اندام بود که در پی شکست های مکرر در عرصه های مختلف از جمله تحریم های اقتصادی بروز کرد. 

آیت الله محمدی لائینی تاکید کرد: امروز دشمن به رهبری آمریکا و با ابزار رسانه سرمایه گذاری فکری و مالی عظیمی برای شکست مقاومت ملت ایران کرده است که امروز رهبر معظم انقلاب این مقاومت را اولویت میداند و نشان از بصیرت ولی فقیه در پیچ های مختلف دارد. 

وی با کوچک شمردن تعداد اغتشاشگران بیان کرد: امروز مردم هشیارتر از گذشته دیگر در زمین دشمن بازی نمی کنند و فریب چهره ظاهری آن ها را نمی خورند. مردم با بصیرت ایران و مازندران همواره با حمایت از نیروی مظلوم انتظامی و توسل به خون شهدا اربعین دیگری شکل داده اند تا بگویند آمریکا و فتنه گران خود فروخته هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

وی تخریب اموال عمومی، قرآن سوزی، توهین و دست درازی به نوامیس را نشان از عجز و ناتوانی دشمن در برابر مقاومت ملت ایران دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *