امین، امانت‌دار وقت شما...1403-02-05
اشتراک گذاری:

فرصت بین‌المللی سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های نوپای فناوری

ستاد اقتصاد دیجیتال از فراهم شدن فرصت بین‌المللی سرمایه‌گذاری برای شرکت‌های نوپای فناوری محور با حمایت مالی صندوق نوآوری یونیسف خبر داد.
راه‌کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین که به بهبود دسترسی و ارائه خدمات و سیستم‌های دیجیتال کمک می‌کنند، حمایت مالی صندوق نوآوری یونیسف را دریافت خواهند کرد.
ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فراخوان «توسعه راه‌کارهای هوش مصنوعی و یادگیری ماشین» صندوق نوآوری یونیسف که به بهبود دسترسی و ارائه خدمات و سیستم‌های دیجیتال منجر می‌شود، همکاری و مشارکت کرده است.
صندوق نوآوری یونیسف به دنبال سرمایه‌گذاری بدون سهم سرمایه تا سقف ۱۰۰ هزار دلار برای تأمین مالی و حمایت فنی (در مرحله کشت ایده) شرکت‌های نوپای فناورانه انتفاعی است که پتانسیل کمک به بشریت را دارند.
استارت‌آپ‌هایی که از یادگیری ماشینی، علوم داده یا هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و کسب‌وکار آنها در یکی از کشورهایی که برنامه‌های کشوری یونیسف در آن اجرا می‌شود، ثبت شده است و همچنین دارای نمونه اولیه کارآمد با نتایج امیدوارکننده متن باز هستند می‌توانند از این حمایت‌ها برخوردار شوند.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند تا ۱۱ مردادماه سال جاری به آدرس اینترنتی http://ictc.isti.ir/ مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *